dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczyrk

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 139 000 zł115,59 m² 18 505,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczyrk, ul. Jodłowa 10C - inwestycja, której nie trzeba reklamować. Dobrze pracuje- estetyką, lokalizacją i zwrotem z kapitału. Szczyrk to dziś jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

829 000 zł132,58 m² 6 252,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży domu - Pietrzykowice 20min od Bielska Białej Dom bezpośrednio od właściciela , zapraszamy do kontaktu do spotkania i zapoznania się ze szczegółami na miejscu. Kupujący jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczyrk

Szczyrk,śląskie

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł53 m² 22 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Beskidów Szczyrk, ul. Uzdrowiskowa Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Domek letniskowy, Czyrna

Szczyrk,śląskie

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, jeden z sześciu domków rekreacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność homfi. O inwestycji: obiekt noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, Czyrna

Szczyrk,śląskie

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczyrk,śląskie

2 950 000 zł338 m² 8 727,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

0% prowizji od osób zainteresowanych zakupem. Cena 2.950.000 zł to cena za PANORAMICZNY WIDOK, wyjątkową lokalizację i spokojne, ciche miejsce oraz działkę ukształtowaną, wypoziomowaną. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł735 m² 542,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 735 m Szczyrk, salmopol/rejon Białego Krzyża Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana o powierzchni 735 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczyrk,śląskie

1 199 000 zł77,90 m² 15 391,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Szczyrk,śląskie

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! apartamenty gotowe! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Szczyrk,śląskie

598 850 zł1 015 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m 2 , położona w spokojnej, widokowej części Szczyrku przy ul. Uzdrowiskowej 91 .Idealne miejsce na budowę nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 300 zł64 m² 12 864,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę Twój luksus w sercu gór! Dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Szczyrk,śląskie

1 549 000 zł249,14 m² 6 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:607 m²

Dom z duszą w samym centrum Szczyrku: ul. Słoneczna. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w ścisłym centrum Szczyrku, w drugiej linii zabudowy od głównej ul. Beskidzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Niniejsza prezentacja nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Więcej ofert na: Pomagamy kupującym uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

880 000 zł44,66 m² 19 704,43 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament W szczyrku - W luksusowym hotelu mercure **** inwestycja condo! Polecam do sprzedaży klimatyzowany apartament o pow. 44,66m2 + taras o pow. 23,53m2 - usytuowany w hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 000 000 zł43,45 m² 23 014,96 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W szczyrku - W luksusowym hotelu beskid resort mercure **** inwestycja condo! Polecam do sprzedaży klimatyzowany apartament o pow. 43,45m2 + taras - usytuowany w hotelu mercure.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł220 m² 25,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom do wynajęcia Szczyrk (spokojna okolica pod lasem) Do wynajęcia dom w Szczyrku, położony w cichej i zielonej okolicy z widokiem na Skrzyczne, ok. 1 km od głównej drogi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Willa, ul. Górska

Szczyrk,śląskie

2 550 000 zł440 m² 5 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Na sprzedaż: willa Bianka - wyjątkowy pensjonat w sercu Szczyrku! opis obiektu Willa Bianka to wyjątkowy, funkcjonujący pensjonat z ponadczasowym klimatem - gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł3 000 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! Nieruchomość składająca się z działek budowlanych o powierzchni 3000mkw, zlokalizowana w Szczyrku, w cichym rejonie: dunacie. Działka posiada dwa wjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 650 zł28,38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bike owe Beskidy II to drugi etap prestiżowej inwestycji zlokalizowanej tuż przy Mountain Szczyrk Resort. Inwestycja: projekt obejmuje 117 komfortowych apartamentów o powierzchni od 28 m do 95.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Orla

Szczyrk,śląskie

847 000 zł450 m² 1 882,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z przygotowanym projektem rozbudowy na biznes pensjonatowy typu booking/airbnb o powierzcni zabudowy 157 m2. Posadowiony na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 700 000 zł40 876 m² 114,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Monika połatyńska Agent prowadzący   Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni ponad 4 ha z wydanym pozwoleniem na budowę dwóch budynków pensjonatowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł206 m² 6 067,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom komfortowy, kompletnie urządzony, położony w malowniczym Szczyrku. Ten czteropoziomowy, ale niepozorny wizualnie dom został wybudowany w 2016 r. na działce ok.370 m2. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Grabowa

Szczyrk,śląskie

4 900 000 zł1 255 m² 3 904,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Damian ponikwia Agent prowadzący   Na sprzedaż dochodowy obiekt noclegowy w Szczyrku, doskonała inwestycja z 20-letnią tradycją. Szczyrk, malownicza miejscowość w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 000 zł46,46 m² 19 242,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Świerkowa

Szczyrk,śląskie

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Są nieruchomości dobre. Są bardzo dobre i są wyjątkowe takie, które kupuje się dla widoku, lokalizacji i stylu życia. Ten dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szczyrk

Szczyrk,śląskie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem oferujemy duży w pełni wyposażony dom w jednej z najpiękniejszych części Szczyrku na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na góry i lasy. Dom oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 299 000 zł254 m² 5 114,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Szukasz domu z dużą działką w zielonej okolicy? Chciałbyś mieszkać w miejscu, gdzie będziesz mógł odpocząć? Rozglądasz się za lokalizacją poza tłocznym, głośnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 040 m² 327 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana zlokalizowana w Szczyku, o powierzchni 1040 mkw. Kształt działki zbliżony do kwadratu, szerokość ok: 30m. Działka nieogrodzona, położona na południowym stoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament, ul. Słoneczna

Szczyrk,śląskie

817 600 zł52,10 m² 15 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 140 909 zł100,01 m² 11 407,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 870 000 zł183,85 m² 10 171,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość położona w Szczyrku w malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Beskid Sport Arena, składająca się z obiektu z apartamentami pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 497 m² 50,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1497 m2 zlokalizowana w Szczyrku w okolicy ulicy Skrzyczeńskiej, nieopodal trasy rowerowej enduro. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 042 500 zł69,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: szczyrk ul. Słoneczna. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją 36 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 41,10 m2 do 69,50 m2 w Szczyrku z urzekającym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 700 000 zł140 m² 12 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 140 mkw, zlokalizowanego na działce o powierzchni 842 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament, ul. Słoneczna

Szczyrk,śląskie

661 600 zł41,35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Jaśminowa

Szczyrk,śląskie

2 000 000 zł125 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125 m w malowniczej miejscowości Szczyrk, wzniesiony zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł81,51 m² 16 795,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Szukasz wyjątkowego miejsca w górach? Przedstawiamy przestronny dwupoziomowy apartament z segmentu premium gotowy do zamieszkania od zaraz, z niesamowitym widokiem, nowoczesnym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 678 m² 237,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt