Apartament, ul. Beskidzka
Beskidzka, Szczyrk, śląskie
- 499 000 zł
- 39 m²
- 12 794,87 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Beskidzka
Beskidzka, Szczyrk, śląskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Beskidzka
Zaktualizowane: 18 maja 2026
499 000 zł 39 m² 12 794,87 zł/m²
5/8
2
2022
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
5/8Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (12 794,87 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- Rozkład mieszkania: piętro 5/8, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-1583/3123/OMS
Lokalizacja
- Adres: Beskidzka, Szczyrk, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
MAGDALENA WYSOGLĄD
Agent prowadzący
Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.
20 km od Szczyrku.
2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.
10 km do Jeziora Żywieckiego.
15 km do Góry Żar. (...)
694 486...
694 486 486