dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczyrk

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

2 139 000 zł115,59 m² 18 505,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczyrk, ul. Jodłowa 10C - inwestycja, której nie trzeba reklamować. Dobrze pracuje- estetyką, lokalizacją i zwrotem z kapitału. Szczyrk to dziś jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 449 000 zł202,30 m² 7 162,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Dom w Szczyrku idealny dla miłośników klimatycznych górskich miejscowości, z pięknym widokiem na okolicę. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 900 zł15 078 m² 364,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Piękna działka widokowa w Szczyrku! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się przy ulicy Grabowej i Wiślańskiej, oferując spektakularne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczyrk,śląskie

1 890 000 zł281 m² 6 725,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Przestronny i gotowy do zamieszkania dom w Szczyrku z pięknym widokiem na góry położony na dużej 12 arowej z dużym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

850 000 zł651,50 m² 1 304,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:958 m²

Kompleks 2 budynków w lokalizacji z super potencjałem tuż przy Bulwarach nad Żylicą. Budynek nr 1 to zabytkowy, przedwojenny dom wakacyjny, częściowo podpiwniczony, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł2 087 m² 574,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze biegnącej przez miejscowość. Teren jest nieregularny, pofałdowany i nachylony. Przed inwestycją należy rozebrać stare zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

859 770 zł37,84 m² 22 721,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego na parterze w budynku A. To idealna propozycja zarówno jako second home , jak i bezpieczna lokata kapitału. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczyrk,śląskie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z antresolą na wynajem długoterminowy - Szczyrk. Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł68,25 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

716 000 zł35,80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą w Szczyrku inwestycją xyzzwalisko , zlokalizowaną bezpośrednio przy trasie narciarskiej prowadzącej dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Mountain.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

5 700 000 zł779 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Dwa obiekty Z funkcją pensjonatową ______________________________________________ 1. Nieruchomość składająca się z dobrze prosperującego obiektu z funkcją pensjonatową (ocena na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

630 750 zł42,05 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

167 020 zł2 386 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest! Jeśli szukasz ciszy i spokoju, swojego własnego miejsca w górach, to poniższa oferta jest dedykowana dla Ciebie! Wniosek o przekształcenie działki na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł482 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! _______________________ Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 482 mkw. Działka położona blisko centrum, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 514 m² 488,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! _______________________ Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki budowlanej o powierzchni 1514 mkw. Działka widokowa, położona na południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł55,60 m² 21 582,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy 3 pokojowy apartament w stylu Glamour znajdujący się w Szczyrku o powierzchni 55.6m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:927 m²

Dom na sprzedaż - Szczyrk, ul. Widokowa widok na mountain resort! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony na bardzo widokowej działce w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł44 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 974 m² 395,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej okolicy, na Osiedlu Podmagura w Szczyrku, składająca się z widokowej działki. Powierzchnia całkowita 1974 mkw, w tym działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 015 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4015 mkw zlokalizowana w Szczyrku w rejonie tras narciarskich i szlaków turystycznych na osiedlu Młaki. Przez działkę w części przebiega trasa narciarska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

862 500 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament z widokiem na Beskid Arenę w Szczyrku Prezentujemy wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, o powierzchni 75 mkw, z przestronnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczyrk,śląskie

2 450 000 zł240 m² 10 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: komfortowy pensjonat w Szczyrku 3 apartamenty, 40 miejsc noclegowych! sprzedaż w pełni wyposażony pensjonat w Szczyrku, położony w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Opis możliwość negocjacji! Przestronny dom idealnie nadający się dla rodziny, pod wynajem bądź działalność gospodarczą. Jego największym atutem jest wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 600 zł34,70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 686 m² 73,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjatkowa działka na zboczu stoku W stronę skrzycznego szczyrk - okazja! jedyna z nielicznych jeszcze dostępnych działka o pow. 6686m2 opis: wyjątkowa działka na sprzedaż dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 219 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki rolnej o powierzchni całkowitej 3219 mkw, położona w Szczyrku, w zacisznej okolicy. Działka widokowa, usytuowana na południowym stoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Podmagura

Szczyrk,śląskie

600 000 zł2 833 m² 211,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka zlokalizowana w urokliwej, spokojnej części Szczyrku - Podmagurze. Działka oferuje nie tylko przestrzeń i panoramiczne widoki na Skrzyczne, ale także bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczyrk

Szczyrk,śląskie

73 000 zł2 980 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w Szczyrku na szczycie Skalitego 863 m n.p.m, nie objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia działki 2980 mkw. Działka częściowo porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł890 m² 955 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Szczyrku ul. Beskidzka 890 m Szczyrk, ul. Beskidzka Cena: 850 000zł. Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,62 m² 7 046,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!super oferta W szczyrku! atrakcyjny lokal w perełce szczyrkowskiej architektury mieszkanie po generalnym remoncie z klimatycznymi werandami super lokalizacja - szczyrk ul. Uzdrowiskowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko teraz - nowa niższa cena! nowa działka szczyrk ul. Salmopolska "pod golgotą" w pierwszej linii zabudowy! idealne miejsce do stworzenia miejsca dla koneserów narciarstwa jak I rowerów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 870 000 zł183,85 m² 10 171,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomość położona w Szczyrku w malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Beskid Sport Arena, składająca się z obiektu z apartamentami pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 900 zł30,25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1/2 domu /parter/ wolnostojącego położonego w centrum Szczyrku przy deptaku i potoku Żylica. Brak ruchu samochodowego / ok, 100 m od ul. Beskidzkiej / W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 042 500 zł69,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m położony na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m *** *** Udział w 1/2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

950 000 zł114 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składająca się z apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczyrku, w pierwszej linii zabudowy, nieopodal Placu Jakubowego oraz deptaku spacerowego nad Żylicą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 042 500 zł69,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: szczyrk ul. Słoneczna. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją 36 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 41,10 m2 do 69,50 m2 w Szczyrku z urzekającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 081 170 zł44,29 m² 24 411,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 44,29 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Szczyrk,śląskie

661 600 zł41,35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 444 zł55,89 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025