dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczyrk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 139 000 zł115,59 m² 18 505,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Szczyrk, ul. Jodłowa 10C - inwestycja, której nie trzeba reklamować. Dobrze pracuje- estetyką, lokalizacją i zwrotem z kapitału. Szczyrk to dziś jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł53 m² 22 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Beskidów Szczyrk, ul. Uzdrowiskowa Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczyrk,śląskie

1 199 000 zł77,90 m² 15 391,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Szczyrk,śląskie

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tam, gdzie komfort styka się z naturą, tam, gdzie prestiż spotyka wzrost wartości! apartamenty gotowe! ważne: podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim. Możemy wykończyć go dla.

Rynek pierwotny

823 300 zł64 m² 12 864,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę Twój luksus w sercu gór! Dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

880 000 zł44,66 m² 19 704,43 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament W szczyrku - W luksusowym hotelu mercure **** inwestycja condo! Polecam do sprzedaży klimatyzowany apartament o pow. 44,66m2 + taras o pow. 23,53m2 - usytuowany w hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 000 000 zł43,45 m² 23 014,96 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W szczyrku - W luksusowym hotelu beskid resort mercure **** inwestycja condo! Polecam do sprzedaży klimatyzowany apartament o pow. 43,45m2 + taras - usytuowany w hotelu mercure.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 140 909 zł100,01 m² 11 407,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 042 500 zł69,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: szczyrk ul. Słoneczna. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją 36 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 41,10 m2 do 69,50 m2 w Szczyrku z urzekającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczyrk,śląskie

580 000 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

859 770 zł37,84 m² 22 721,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego na parterze w budynku A. To idealna propozycja zarówno jako second home , jak i bezpieczna lokata kapitału. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 588 zł32,92 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Powiat bielski, szczyrk rynek pierwotny nowe apartamenty W szczyrku Z widokiem na góry! 0% prowizji dla Kupującego - Już w marcu budynek zostanie oddany do użytkowania - Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

595 980 zł28,38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

100 m do wyciągu | rzeka | apartament inwestycyjny | Szczyrk Na sprzedaż apartament D w kameralnej inwestycji Dębowe Apartamenty Skrzyczne w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 099 620 zł46,46 m² 23 668,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 46,46m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 574 zł94,37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z antresolą o powierzchni 94,37 m , położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą w prestiżowej lokalizacji w Szczyrku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł72,67 m² 12 728,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z panoramicznym widokiem na skrzyczne cena netto + vat 8% Widok na góry | Kameralna inwestycja | Sauna i Hobby Room | Podwyższony standard | Bliskość szlaków i stoków *****.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45,58 m² 21 720,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty - 5-gwiazdkowy hotel z Aquaparkiem, - liczne atrakcje dla gości, - położenie u podnóża gór Budynek - Aries Hotel & spa w Szczyrku to luksusowy obiekt hotelowy z komfortowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

996 377 zł69,24 m² 14 390,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ptasie wyjątkowe apartamenty w sercu Szczyrku Idealne miejsce do życia, wypoczynku lub inwestycji Na sprzedaż oferujemy 4 ekskluzywne, dwupoziomowe apartamenty w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

896 672 zł39,48 m² 22 712,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46,46 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 550 zł57,35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu luksusowe apartamenty w Szczyrku, z dostępem do jacuzzi i strefy wellness, zlokalizowane zaledwie 800 metrów od kolejki gondolowej Szczyrk Mountain. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 600 zł34,70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą w Szczyrku inwestycją xyzzwalisko , zlokalizowaną bezpośrednio przy trasie narciarskiej prowadzącej dolnej stacji kolei gondolowej Szczyrk Mountain.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 470 zł55,51 m² 21 914,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 55,51 m , położony na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 25,46.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczyrk,śląskie

588 700 zł42,05 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczyrku - inwestycja w sercu Beskidów! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu. Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł68,25 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

950 000 zł114 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składająca się z apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczyrku, w pierwszej linii zabudowy, nieopodal Placu Jakubowego oraz deptaku spacerowego nad Żylicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 208 192 zł95,75 m² 12 618,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -3.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39 m² 12 794,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór. 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego. 10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł45,27 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do świata górskiego spokoju, komfortu i niepowtarzalnych widoków. Prezentowany apartament to idealne miejsce dla osób, które marzą o codziennym kontakcie z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 140 zł69,70 m² 17 204,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Apartament inwestycyjny premium w Szczyrku | sauna | kominek | miejsce postojowe oraz garaż | gotowy pod wynajem Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy

Szczyrk,śląskie

875 334 zł63,43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczyrk komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe Z antresolą, nowe budownictwo Stan deweloperski Istnieje możliwość zakupu apartamentów w innych konfiguracjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 666 zł33,29 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja dla osób poszukujących nieruchomości idealnej pod wynajem w jednym z najpopularniejszych górskich kurortów w Polsce! Mieszkanie o powierzchni 33,29 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Szczyrk

Szczyrk,śląskie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% Szczyrk - Czyrna. Apartament na polanie u stóp Małego Skrzycznego w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Oferuję nieruchomość położoną w malowniczej, turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

545 000 zł42 m² 12 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub wynajmu piękny apartament w Szczyrku, zaledwie 1,5 km od centrum, przy samym lesie skąd można rozpocząć wycieczkę w góry. Apartament posiada pożądany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

777 840 zł37,04 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dębowe Apartamenty Skrzyczne - Apartamenty inwestycyjne w sercu Szczyrku Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Dębowe Apartamenty Skrzyczne, zlokalizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 081 170 zł44,29 m² 24 411,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 44,29 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 051 650 zł46,46 m² 22 635,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 46,46 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji 12 Górska Apartamenty w Szczyrku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Szczyrk

Szczyrk,śląskie

974 358 zł73,26 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To może być Twoje miejsce w Beskidach! Przedmiotem oferty jest przestronny apartament o powierzchnia całkowitej 73,26 m2 wraz z antresolą. O inwestycji: nowoczesny kompleks, który.

Szczegóły ogłoszenia

860 250 zł57,35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na ziemi! O inwestycji: malowniczo położone apartamenty w Szczyrku z dużym potencjałem inwestycyjnym i niesamowitym, panoramicznym widokiem na Skrzyczne. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament położony w Szczyrku w budynku Holdimex w atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od wyciągów narciarskich. Mieszkanie o powierzchni 52 mkw, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 690 zł48,20 m² 18 396,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij