Apartament Szczyrk
Szczyrk, śląskie
- 1 700 000 zł
- 140,87 m²
- 12 067,86 zł/m²
Kinga Wyrwalska
Skontaktuj się
Apartament Szczyrk
Szczyrk, śląskie
zaktualizowane:
27 marca 2026
Apartament Szczyrk
Zaktualizowane: 27 marca 2026
1 700 000 zł 140,87 m² 12 067,86 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/2
4
-
garaż
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 700 000 zł (12 067,86 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 140,87 m² (100 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: MTM Nieruchomości, zaktualizowane: 27.03.2026
- numer ogłoszenia: MTM-MS-2320
Lokalizacja
- Adres: Szczyrk, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż: trzypoziomowy apartament z bajkowymi widokami - Szczyrk, 140,87 m²
Wyjątkowa okazja dla inwestora lub osób szukających komfortowego miejsca do życia i wypoczynku w sercu Beskidów!
Lokalizacja: Szczyrk - cicha i spokojna okolica, idealna do relaksu, z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych i tras narciarskich. (...)
530 060...
530 060 996