Apartament Szczyrk
Szczyrk, śląskie
- 777 840 zł
- 37,04 m²
- 21 000 zł/m²
Agnieszka Pilarz
Skontaktuj się
Apartament Szczyrk
Szczyrk, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament Szczyrk
Zaktualizowane: 12 maja 2026
777 840 zł 37,04 m² 21 000 zł/m²
-
2
2026
garaż
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
-Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 777 840 zł (21 000 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Szczyrku)
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 37,04 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro /2, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Media: gaz; ogrzewanie: inne
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Active, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: HAB-MS-18113
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szczyrk, bielski, śląskie
- Otoczenie: działki zabudowane, góry
- cicho
Opis nieruchomości
Dębowe Apartamenty Skrzyczne - Apartamenty inwestycyjne w sercu Szczyrku
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją Dębowe Apartamenty Skrzyczne, zlokalizowaną w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczyrku. To idealna propozycja dla osób poszukujących apartamentu w górach zarówno do własnego wypoczynku, jak i jako bezpiecznej inwestycji pod wynajem. (...)