dowolna

Mieszkania Szczyrk – oferty mieszkań na Śląsku

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

950 000 zł81,47 m² 11 660,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko w Best Nest Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 81,47 m , położony w Szczyrku - przy ul. Bratków. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł45,27 m² 16 898,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do świata górskiego spokoju, komfortu i niepowtarzalnych widoków. Prezentowany apartament to idealne miejsce dla osób, które marzą o codziennym kontakcie z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

1 081 170 zł44,29 m² 24 411,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 44,29 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 690 zł48,20 m² 18 396,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

792 000 zł44 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 708 zł29,73 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25 W pełni wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł72,67 m² 12 728,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z panoramicznym widokiem na skrzyczne cena netto + vat 8% Widok na góry | Kameralna inwestycja | Sauna i Hobby Room | Podwyższony standard | Bliskość szlaków i stoków *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

817 600 zł52,10 m² 15 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Szczyrk,śląskie

661 600 zł41,35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczny apartament 2-pokojowy w szczyrku w cenie 2.500 zł (przy założeniu UMOWY NAJMU na 1-rok czasu) * możliwość negocjacji ceny WAŻNE: IDEALNE DLA KADRY MENAGERSKIEJ NIESPOTYKANA -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczyrk,śląskie

859 770 zł37,84 m² 22 721,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu położonego na parterze w budynku A. To idealna propozycja zarówno jako second home , jak i bezpieczna lokata kapitału. Na.

Szczegóły ogłoszenia

996 377 zł69,24 m² 14 390,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ptasie wyjątkowe apartamenty w sercu Szczyrku Idealne miejsce do życia, wypoczynku lub inwestycji Na sprzedaż oferujemy 4 ekskluzywne, dwupoziomowe apartamenty w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 870 000 zł150 m² 12 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam segment w zabudowie szeregowej, z poddaszem i dużym ogrzewanym garażem. Z widokiem na góry, skocznię narciarską, rzekę, 400m od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szczyrk,śląskie

925 000 zł73 m² 12 728,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament Z panoramicznym widokiem na skrzyczne Widok na góry | Kameralna inwestycja | Sauna i Hobby Room | Podwyższony standard | Bliskość szlaków i stoków Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

986 598 zł84 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powiat bielski, szczyrk rynek pierwotny nowe apartamenty W szczyrku Z widokiem na góry! 0% prowizji dla Kupującego - Już w marcu budynek zostanie oddany do użytkowania - Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

827 690 zł48 m² 17 243,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jasna

Szczyrk,śląskie

1 090 909 zł100 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum szczyrku! idealna dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego! O inwestycji: znakomita lokalizacja - apartamenty znajdują się niedaleko ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 061 335 zł92 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powiat bielski, szczyrk nowe apartamenty W szczyrku Z widokiem na góry! apartament Z antresolą I widokową loggią! 0% Prowizji na Kupującego! - Już w marcu budynek zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

754 637 zł41 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w jednej z najlepszych lokalizacji w Beskidach! Prezentujemy k omfortowy apartament położony w wyjątkowym kompleksie w Szczyrku - miejscu, które cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 294 097 zł58 m² 22 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Szczyrk,śląskie

889 000 zł64 m² 13 934,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament położony w malowniczej części Szczyrku - przy ul. Olimpijskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

878 850 zł42 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Beskidów! Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów , które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Szczyrk,śląskie

2 490 000 zł216 m² 11 551,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy segment premium W sercu szczyrku - Luksus, widoki i bliskość Stoku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży skrajnego segmentu Premium, położonego w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł56 m² 21 547,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 sypialnie Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Ogromny salon Na sprzedaż nowoczesny apartament w stylu glamour w Szczyrku przy ulicy Uzdrowiskowej. Lokal znajduje się na 1piętrze w 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

762 908 zł41 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 41,35 m2, dostępny na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

672 380 zł42 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 42,05 m2, dostępny na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

962 168 zł52 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 52,15 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

723 240 zł42 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 42,00 m2, dostępny na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

759 218 zł41 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 41,15 m2, dostępny na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

714 630 zł42 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 41,50 m2, dostępny na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 063 643 zł58 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 57,65 m2, dostępny na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

974 160 zł53 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 52,80 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 164 564 zł53 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 52,60 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 282 275 zł70 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowy apartament o pow. 69,50 m2, dostępny na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z widokiem na góry, w Szczyrku. Apartamenty oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowia

Szczyrk,śląskie

566 832 zł29 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! zarezerwuj apartament I otrzymaj rabat 30 000,00 zł na miejsce postojowe W garażu podziemnym! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowia

Szczyrk,śląskie

539 980 zł28 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Topowa lokalizacja w samym centrum Szczyrku! miejsce postojowe na zewnątrz gratis! Luksusowe, w pełni wyposażone , gotowe Apartamenty na sprzedaż w Szczyrku przy ul.Zdrowia 5. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bratków

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł81 m² 14 115,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-poziomowy apartament o pow. 81,47 m położony w malowniczym Szczyrku przy ul. Bratków. Okolica I lokalizacja Apartament znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narciarska

Szczyrk,śląskie

775 000 zł43 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty fort hill - twój drugi dom W szczyrku! Tęsknisz za chwilą wytchnienia na łonie natury? Pragniesz połączyć pracę z przyjemnością? Masz dość rutyny i potrzebujesz.