Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Szczyrk

Szczyrk, śląskie

  • 459 000 zł
  • 1 093 m²
  • 419,95 zł/m²

Działka budowlana Szczyrk

Szczyrk, śląskie

zaktualizowane:
15 września 2025

459 000 zł

1 093 m²

419,95 zł/m²

Działka budowlana Szczyrk

Zaktualizowane: 15 września 2025

459 000 zł 1 093 m² 419,95 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (419,95 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 093 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 50m; szerokość: 22m; teren pochyły, pusta
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Best Nest, zaktualizowane: 15.09.2025
  •   numer ogłoszenia: 141572

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę budowlaną położoną w Szczyrku.
Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy miasta, w niedalekiej odległości od szlaków turystycznych oraz tras narciarskich i rowerowych. Działka malowniczo położona - pod lasem. W okolicy luźna zabudowa jednorodzinna. W pobliżu również zaplecze gastronomiczno-handlowe. (...)

Kontakt

Agent

Marta Urban

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!