Działka inwestycyjna, ul. Wiślańska

Wiślańska, Szczyrk, śląskie

  • 4 700 000 zł
  • 40 876 m²
  • 114,98 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Wiślańska

Wiślańska, Szczyrk, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

4 700 000 zł

40 876 m²

114,98 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Wiślańska

Zaktualizowane: 16 maja 2026

4 700 000 zł 40 876 m² 114,98 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 4 700 000 zł (114,98 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-5754/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MONIKA POŁATYŃSKA
Agent prowadzący
 

Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni ponad 4 ha z wydanym pozwoleniem na budowę dwóch budynków pensjonatowych, zlokalizowaną w jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Polsce.
Kluczowe atuty nieruchomości:
Powierzchnia działki: 4,0876 ha. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: