dowolna

Domy przy lesie Szczyrk - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce w sercu Szczyrku - idealna pod dom całoroczny, inwestycję lub agroturystykę | ul. Leśna 20 Na sprzedaż prezentuję unikatową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczyrk,śląskie

1 190 000 zł220 m² 5 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkowy bardzo przestronny Dom położony w Szczyrku na polanie Hondraski na wysokości ponad 700 m.n.p.m. Dom ma powierzchnię około 220m2 jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 259 m²

Piękna górska chatka położona wysoko na zboczu w Szczyrku, w miejscu idealnym dla osób szukających ciszy, przestrzeni i odpoczynku z dala od zgiełku. Otoczona naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Szczyrk,śląskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Szczyrk,śląskie

1 600 000 zł183 m² 8 743,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny, usytuowany na wzniesieniu na początku miasta Szczyrk,początek budowy 2021 w,stan surowy zamknięty,do większego wykończenia,przyłącza wymagają dokończenia i rozprowadzenia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczyrk,śląskie

2 990 000 zł840 m² 3 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:850 m²

Urokliwy, klimatyczny budynek mieszkalny z pokojami pod wynajem krótkoterminowy, z renomowaną restauracją W szczrku działający nieprzerwanie od 25 lat. Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Widokowa

Szczyrk,śląskie

1 399 000 zł236 m² 5 924,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż: dom w trakcie budowy - Szczyrk, ul. Widokowa Powierzchnia całkowita: 236 m | Działka: 1462 m | Cena : 1 399 000 zł Stan: surowy zamknięty | Bez prowizji dla kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczyrk,śląskie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Wyjątkowy dom położony W jednej Z najatrakcyjniejszych części szczyrku, z niezwykłym widokiem na skocznię narciarską. Idealny pod inwestycje,wymajem krótkoterminowy dom dwurodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

2 995 000 zł205 m² 14 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz domu z basenem i spa w Beskidzie Śląskim, w którym możesz od razu zamieszkać lub przeznaczyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczyrk,śląskie

849 000 zł186 m² 4 564,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom Z basenem położony W szczrku Z magicznym widokiem na skrzyczne I jezioro żywieckie. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom położony na wzgórzu z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Widokowa

Szczyrk,śląskie

1 599 000 zł236 m² 6 771,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy | Szczyrk, ul. Widokowa | 236 m | Działka 1462 m | 1 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom w trakcie budowy, położony w malowniczym kurorcie.